Cesta: OMA » Pohoria a údolia » Nitrianska pahorkatina » Doprava » iná » bus
Nitrianska pahorkatina Doprava iná bus
Doprava od iná typu bus
V Nitrianska pahorkatina prevádkuje iná 127 liniek dopravy typu bus, ktoré majú 1 329 km. Tieto sú tvorené dobrovoľníkmi ako ste vy. Môžete doplniť ďalšie.
Všetky Doprava od iná typu bus Slovenska.
Interaktívna mapa dopravy
Doprava od iná typu bus sa dajú nájsť aj cez regióny (napríklad pohorie alebo kraj).
Interaktívna mapa dopravy
Doprava od iná typu bus
V Nitrianska pahorkatina prevádkuje iná 127 liniek dopravy typu bus, ktoré majú 1 329 km.
- mhd Flixbus K813: Topoľčany, autobusová stanica MHD = > Bratislavská centrálna autobusová stanica k813
- mhd Flixbus K813: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Topoľčany, autobusová stanica MHD k813
- mhd Flixbus K811: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Bratislavská centrálna autobusová stanica k811
- mhd Flixbus K815: Banská Bystrica, autobusová stanica = > Praha, ÚAN Florenc k815
- mhd Flixbus K811: Bratislava, centrálna autobusová stanica = > Banská Bystrica, autobusová stanica k811
- mhd Flixbus K815: Praha, ÚAN Florenc = > Banská Bystrica, autobusová stanica k815
- mhd Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Branč, žel. stanica 12
- mhd Bus 12: Branč, žel. stanica = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova 12
- mhd Bus 4: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská = > Dražovce 4
- mhd Bus 23: Priemyselný park I = > IDEA 23
- mhd Bus 23: IDEA = > Priemyselný park I 23
- mhd Bus 4: Kmeťova = > Priemyselný park V = > Dražovce 4
- mhd Bus 4: Dražovce = > Priemyselný park V = > Kmeťova 4
Pokračovanie
- mhd Bus 12: Gorazdova = > Branč, žel. stanica 12
- mhd Bus 12: Branč, žel. stanica = > Gorazdova 12
- mhd Bus 4: Dražovce = > Kmeťova 4
- mhd MHD305102 Tesco-AS-žel.stanica-V.Okružná-žel.stanica-Šípok-ÚMZ
- mhd Bus 4: Dražovce = > Fraňa Mojtu = > Kmeťova 4
- mhd Bus 12: Gorazdova = > Nitrianske strojárne = > Ivanka p. Nitre, Luk 12
- mhd Bus 12: Ivanka p. Nitre, Luk = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova 12
- mhd Bus 22: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Rybárska 22
- mhd Bus 12: Branč, žel. stanica = > CENTRUM, Mlyny 12
- mhd Bus 25: Špitálska = > Nemocnica Zobor 25
- mhd Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne = > IDEA 22
- mhd Bus 22: IDEA = > Rybárska = > Partizánska 22
Pokračovanie
- mhd Bus 12: Gorazdova = > Ivanka p. Nitre, Luk 12
- mhd Bus 12: Ivanka p. Nitre, Luk = > Gorazdova 12
- mhd Bus 22: IDEA = > Rybárska 22
- mhd Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > IDEA 22
- mhd Bus 17: Kmeťova = > Priemyselný park I 17
- mhd Bus 17: Priemyselný park I = > Kmeťova 17
- mhd Bus 17: Priemyselný park I = > Priemyselný park V = > Kmeťova 17
- mhd Bus 22: Železničná zastávka Mlynárce = > Nitrianske strojárne 22
- mhd Bus 25: Nemocnica Zobor = > Rybárska 25
- mhd Bus 12: IDEA = > Nitrianske strojárne = > Gorazdova 12
- mhd Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > SEC 26
- mhd Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Kmeťova 2
- mhd Bus 6: Edisonova = > Vašinova = > Gorazdova 6
- mhd Bus 6: Gorazdova = > Vašinova = > Edisonova 6
- mhd Bus 2: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská 2
Pokračovanie
- mhd Bus 26: Metodova = > SEC 26
- mhd Bus 26: SEC = > Nový cintorín = > Metodova 26
- mhd Bus 26: Metodova = > Nový cintorín = > Jakuba Haška 26
- mhd Bus 25: Nemocnica Zobor = > Špitálska 25
- mhd Bus 23: Priemyselný park I = > Železničná stanica Nitra 23
- mhd Bus 23: Železničná stanica Nitra = > Priemyselný park I 23
- mhd Bus 16: Priemyselný park I = > Gorazdova 16
- mhd Bus 26: SEC = > Metodova 26
- mhd Bus 4: Dražovce = > CENTRUM, Mlyny 4
- mhd Bus 16: Gorazdova = > Priemyselný park I 16
- mhd Bus 26: Metodova = > Jakuba Haška 26
- mhd Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > Metodova 26
- mhd Bus 30: Gorazdova = > Poliklinika Chrenová = > Kmeťova = > Považská 30
- mhd Bus 99: Kmeťova = > Šindolka, Dolnohorská 99
- mhd MHD305101 AS-žel.stanica-V.Okružná-Nitr.cesta-Tehelná-ÚNZ
Pokračovanie
- mhd Bus 9: Kmeťova = > Nemocnica Zobor 9
- mhd Bus 9: Nemocnica Zobor = > Kmeťova 9
- mhd Bus 26: Jakuba Haška = > Metodova 26
- mhd Bus 12: Gorazdova = > IDEA 12
- mhd Bus 21: Železničná stanica Nitra = > Lužianky, žel. stanica 21
- mhd Bus 21: Lužianky, žel. stanica = > Železničná stanica Nitra 21
- mhd Bus 10: Kmeťova = > Lanovka 10
- mhd Bus 8: Gorazdova = > Lužianky, Vinárska 8
- mhd Bus 8: Lužianky, Vinárska = > Gorazdova 8
- mhd Bus 30: Považská = > Poliklinika Chrenová = > Gorazdova 30
- mhd Bus 10: Lanovka = > Kmeťova 10
- mhd Bus 6: Gorazdova = > Edisonova 6
- mhd Bus 14: Gorazdova = > Nitrianske strojárne 14
- mhd Bus 11: Párovské Háje = > Liaharenský podnik = > CENTRUM, Mlyny 11
- mhd Bus 11: CENTRUM, Mlyny = > Liaharenský podnik = > Párovské Háje 11
Pokračovanie
- mhd Bus 6: Edisonova = > Gorazdova 6
- mhd Bus 14: Nitrianske strojárne = > Gorazdova 14
- mhd Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Mestská hala 2
- mhd Bus 13: Kmeťova = > Vašinova = > Vinohrady Chrenová 13
- mhd Bus 7: Považská = > Kmeťova = > Kalvária 7
- mhd Bus 11: CENTRUM, Mlyny = > Prameň = > Párovské Háje 11
- mhd Bus 32: Gorazdova = > Viničky 32
- mhd Bus 32: Viničky = > Gorazdova 32
- mhd Bus 7: Kalvária = > Kmeťova = > Považská 7
- mhd Bus 30: Gorazdova = > Kmeťova 30
- mhd Bus 11: Párovské Háje = > CENTRUM, Mlyny 11
- mhd Bus 15: SEC = > Gorazdova 15
- mhd Bus 15: Gorazdova = > SEC 15
- mhd Bus 8: Gorazdova = > METRO 8
- mhd Bus 1: Nemocnica Zobor = > Železničná stanica Nitra 1
- mhd Bus 1: Železničná stanica Nitra = > Nemocnica Zobor 1
- mhd Bus 7: Kalvária = > Kmeťova 7
- mhd Bus 7: Kmeťova = > Kalvária 7
- mhd Bus 30: Kmeťova = > Gorazdova 30
- mhd Bus 18: Železničná stanica Nitra = > METRO = > Kynek 18
Pokračovanie
- mhd Bus 13: Vinohrady Chrenová = > Kmeťova 13
- mhd Bus 12: IDEA = > CENTRUM, Mlyny 12
- mhd Bus 23: IDEA = > CENTRUM, Mlyny 23
- mhd Bus 35: Mestský park = > Kmeťova 35
- mhd Bus 18: METRO = > Kynek = > Železničná stanica Nitra 18
- mhd Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek = > METRO 18
- mhd Bus 25: Špitálska = > Rybárska 25
- mhd Bus 35: Kmeťova = > Mestský park 35
- mhd Bus 13: Kmeťova = > Vinohrady Chrenová 13
- mhd Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Dubíkova = > Kynek 18
- mhd Bus 18: Kynek = > Dubíkova = > Železničná stanica Nitra 18
- mhd Bus 26: Jakuba Haška = > Nový cintorín = > CENTRUM, Mlyny 26
- mhd Bus 2: Šindolka, Dolnohorská = > Železničná stanica Nitra 2
- mhd Bus 8: Cintorín Mlynárce = > Gorazdova 8
- mhd Bus 8: Gorazdova = > Cintorín Mlynárce 8
- mhd Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Kynek 18
- mhd Bus 26: Jakuba Haška = > CENTRUM, Mlyny 26
- mhd Bus 18: Kynek = > Železničná stanica Nitra 18
- mhd Bus 33: Železničná stanica Nitra = > Viničky 33
- mhd Bus 33: Viničky = > Železničná stanica Nitra 33
Pokračovanie
- mhd Bus 27: Štitáre = > Nitr. Hrnčiarovce = > Železničná stanica Nitra 27
- mhd Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce 27
- mhd Bus 27: Železničná stanica Nitra = > Nitr. Hrnčiarovce = > Štitáre 27
- mhd Bus 24: Kmeťova = > Železničná stanica Nitra 24
- mhd Bus 24: Železničná stanica Nitra = > Kmeťova 24
- mhd Bus 8: Gorazdova = > Rybárska 8
- mhd Bus 26: Metodova = > CENTRUM, Mlyny 26
- mhd Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Cintorín Mlynárce 18
- mhd Bus 18: Cintorín Mlynárce = > Železničná stanica Nitra 18
- mhd Bus 26: CENTRUM, Mlyny = > Metodova 26
- mhd Bus 19: Janíkovce = > Železničná stanica Nitra 19
- mhd Bus 19: Železničná stanica Nitra = > Janíkovce 19
- mhd Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Železničná zastávka Mlynárce 18
- mhd Nemocnica - Autobusová stanica
- mhd Bus 18: Železničná stanica Nitra = > Rybárska 18
- mhd Bus 99: Železničná stanica Nitra = > Štúrova 99
- mhd Bus 1: Dolná Sihoť Gaštanová ul. = > Dolná Sihoť Gaštanová ul. cez Svätopeterská ul. 1
Podpor projekt OMA:
Spojte sa s nami na facebooku, zdieľajte túto stránku na Facebooku, na Twittri, alebo umiestnite odkaz na svoju stránku.
Ale hlavne doplňte dáta do Openstreetmap, články do wikipédie, ...